Aktuální program Uměleckého centra

52. Academia Film Olomouc

25. duben 2017 - 30. duben 2017
Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů.

Mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO) se podle počtu akreditovaných diváků řadí mezi největší kinematografické přehlídky v České republice. Již od roku 1966 ho pořádá Univerzita Palackého. Odehrává se v jádru podmanivé moravské metropole, která je historicky ceněným klenotem i energickým studentským prostředím. AFO se právě v olomouckých kulisách soustředí na progresivní komunikaci a popularizaci vědy. Každoročně představuje ty nejlepší současné vědecké snímky prestižních světových produkcí, které osobně uvádějí renomované ikony české i zahraniční vědy či zástupci filmového a televizního průmyslu.

www.afo.cz

Pořádá