Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je www.upol.cz.

Aktuální program Uměleckého centra

Filmový klub: Richard Müller-Nepoznaný

22. únor 2017, 19:30 - 22:00
Další z tradičních semestrálních projekcí.

Dokument o Richardu Müllerovi je sondou do jeho osobního života, režisér Miro Remo se nezabývá jen intimnostmi, stejně tak ho totiž zajímá i Müllerova pěvecká kariéra. Richard Müller se drží v branži téměř 30 let a prošel si závislostí na drogách, alkoholu a nezvladatelnými psychickými stavy. Film se natáčel bezmála 3 roky, během nichž se nasbíralo přes 200 hodin materiálu včetně „home videí“, které pořídil sám Müller.

Richard Müller: Nespoznaný | Česko, Slovensko | 2016 | 90 min. | režie: Miro Remo | scénář: Miro Remo, Marek Kučera | kamera: Miro Remo | hudba: Richard Müller | hrají: Richard Müller, Soňa Müllerová, Iva Bittová, Soňa Norisová, Helena Krajčiová, Kamil Mikulčík, Andrej Šeban, Dan Bárta, Juraj Jakubisko, Helena Vondráčková, Martin Dejdar, Marián Čekovský, Adela Banášová, Ján Kuric, Michal Horáček, Eva Herzigová

Pořádá
Pastiche Filmz