Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
Jazykové kurzyLanguage Courses
Cambridge Exams RegistrationTHE Rankings
QSU EECA Rankings

Britské centrum

KURZY ANGLIČTINY PRO POKROČILÉ

(akreditace MŠMT číslo: 17117/2012-25-378) 

Kurzy jsou určeny pro všechny zájemce, nejen pro studenty nebo učitele angličtiny. Kurzy jsou součástí programu DVPP a vedou je zkušení a kvalifikovaní lektoři. Obsah kurzů je založen na nejnovějších poznatcích z oblasti ELT, vychází z formátu jazykových zkoušek pořádaných University of Cambridge (FCE, CAE, CPE) a zkušeností z dlouholeté úzké spolupráce s British Council. Kurzy se zaměřují na rozvíjení slovní zásoby a procvičování hlavních jazykových dovedností (čtení, psaní, mluvení a poslech).

Cena kurzu zahrnuje 32 lekcí po 90 minutách, učebnici, úvodní rozřazovací test, zkoušku nanečisto, individuální poradenství a 50% slevu na využívání multimediální knihovny BC. Kurzovné je možné uhradit ve dvou splátkách. Zaměstnanci UP, držitelé karty absolventa UP a absolventi našich předchozích kurzů mají slevu na kurzovném ve výši 5%.  

Přihlášku je možné stáhnout zde, vyplnit online zde, nebo se přihlásit osobně v Britském centru. Kurzy se konají v jazykové učebně BC (Knihovna UP, Biskupské náměstí 1) nebo v učebnách JŠ Uplift (tř. Svobody 26).

Základní informace o kurzech najdete zde. Všeobecné obchodní podmínky jsou ke stažení zde. V případě zájmu o další informace nás, prosím, kontaktujte.

Kurzovné je možné uhradit hotově v Britském centru, nebo převodem na účet č.: 19-1096330227/0100, VS = 999616011, SS = Vaše datum narození. 

Co říkají o kurzech naši studenti, si můžete přečíst zde.

 

 

Stránka aktualizována: 07. 05. 2016, Martin Štěrba