Registrace na zkouškyRegistrations for Exams

Britské centrum

Registrace na zkoušky

Individuální registrace:

Ke zkoušce se můžete registrovat online zdeProsím, nepoužívejte při registraci diakritiku.  Po správném provedení registrace obdržíte automatické potvrzení na Vaši e-mailovou adresu, kterou jste při registraci uvedli. Vaše registrace je platná teprve po uhrazení celého poplatku za zkoušku (v hotovosti, bankovním převodem nebo složenkou), a to nejpozději do 3 dnů od Vašeho zaregistrování. Variabilní symbol pro Olomouc je 9006, doklad o zaplacení prosím zašlete na bc@upol.cz.

Hromadné registrace:

Školám a firmám nabízíme možnost hromadné registrace kandidátů. V rámci hromadné registrace komunikujeme s institucí jako zástupcem kandidátů a poskytujeme jí veškeré informace. Instituce hradí poplatky za kandidáty hromadně. Pro hromadnou registraci je třeba nejprve odeslat kontaktní údaje vaší společnosti do registračního systému zde. Hromadné registrace je potom možné provádět zde.

Základní informace o zkouškách nanečisto (pretestech) najdete zde, přihlášku ke zkoušce nanečisto najdete zde.

Formulář souhlasu s fotografováním uchazeče mladšího 18 let najdete zde.

Stránka aktualizována: 03. 03. 2016, Martin Štěrba