Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English

Vítejte na stránkách Akademik Fitness UP

Akademik Fitness UP se nachází v prostorách Sportovní haly UP Olomouc. Fitcentrum – posilovna, sauna s ochlazovacím bazénkem a solárium Ergoline patří mezi hlavní poskytované služby. Tyto služby neustále rozšiřujeme o nové, jako jsou tréninkové a výživové poradenství, a s tímto spojený prodej doplňků výživy, vitamínů a potřeb pro cvičení. Rovněž nabízíme využití služeb osobního trenéra.

Poskytujeme slevy všem studentům a tuto výhodu mohou využít také zaměstnanci Univerzity Palackého v Olomouci.

Nabízíme rovněž spolupráci firmám a společnostem, které chtějí zpříjemnit volný čas svým zaměstnancům cestou, vedoucí k jejich větší spokojenosti, a tím i růstu produktivity práce. Z tohoto důvodu rovněž přijímáme poukázky (stravenky) k tomuto účelu určené – Unišeky (Cheque Dejeuner).

Vyhrazujeme si právo - během roku - fitcentrum zavřít na nutně dlouhou dobu z technických důvodů (opravy strojů, nátěry zařízení apod.)

 

Stravenky u nás platné

Jak to u nás vypadá

 

Aktuální konference, kongresy a sympozia na UP

UPOZORNĚNÍ - rekonstrukce SH

Sportovní hala se od července 2017 nachází v rekonstrukci! Vstup do SH a do Akademik Fitness je bočním vchodem (od Lidlu a Finančního úřadu). Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukazy

Máme pro Vás tip na dárek - zakupte dárkový poukaz do sauny nebo do posilovny... Můžete si vybrat počet vstupů, které darujete! :-)

 

Běžecký pás

Od 5.12.2013 je v Akademik Fitness běžecký pás! Přijďte si ho vyzkoušet...  Ideální příležitost pro držitele průkazu na základní sportovní program, kteří ještě nevyužili dva volné vstupy k nám do posilovny. Přijďte se k nám proběhnout!

 

Slevy pro studenty a zaměstnance UP

Podporujeme studenty.
Jste student nebo zaměstnanec UP?
Přijďte k nám do sauny, solária nebo fitcentra.

Máme pro vás slevu!

Stránka aktualizována: 06. 09. 2017, Tomáš Valenta