Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English

Fitness centrum

Na rozloze cca 150 m2 jsou rozmístěny posilovací stroje od české společnosti Sportmar, které pro Vás svým designem a funkčností zabezpečí příjemné pocity ze cvičení. Pro aerobní zónu s kontrolou tepové frekvence byly využity stroje sloužící k redukci hmotnosti a ke zvýšení fyzické kondice. Tyto stroje jsou od společnosti Technogym, Tunturi a Kettler.

Při vstupu do posilovny je recepce, kde si můžete zakoupit jednotlivé vstupy, permanentky nebo doplňky výživy - obslouží Vás odborně vyškolený personál, který Vám pomůže se cvičením a radami, týkajících se osobních tréninkových plánů či zdravé výživy. 

Během semestru si zde můžete také zakoupit základní, speciální a zaměstnanecké sportovní programy Akademik sport centra UP.

 

 

Aktuální konference, kongresy a sympozia na UP

UPOZORNĚNÍ - rekonstrukce SH

Sportovní hala se od července 2017 nachází v rekonstrukci! Vstup do SH a do Akademik Fitness je bočním vchodem (od Lidlu a Finančního úřadu). Děkujeme za pochopení!

Dárkové poukazy

Máme pro Vás tip na dárek - zakupte dárkový poukaz do sauny nebo do posilovny... Můžete si vybrat počet vstupů, které darujete! :-)

 

Běžecký pás

Od 5.12.2013 je v Akademik Fitness běžecký pás! Přijďte si ho vyzkoušet...  Ideální příležitost pro držitele průkazu na základní sportovní program, kteří ještě nevyužili dva volné vstupy k nám do posilovny. Přijďte se k nám proběhnout!

 

Slevy pro studenty a zaměstnance UP

Podporujeme studenty.
Jste student nebo zaměstnanec UP?
Přijďte k nám do sauny, solária nebo fitcentra.

Máme pro vás slevu!

Stránka aktualizována: 15. 03. 2016, Tomáš Valenta