Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Univerzita Palackého

Rekreace

Nabídka rekreace ve školicím středisku PřF UP v Karlově pod Pradědem

Aktuálně volnou kapacitu ubytování ve školícím středisku PřF UP v Karlově pod Pradědem najdete na www.karlov.upol.cz. Na této stránce je možné přímo provést závaznou rezervaci.

Využít nabídky rekreace ve školicím středisku Přírodovědecké fakulty UP v Karlově pod Pradědem mají možnost zaměstnanci PřF UP a jejich rodinní příslušníci, studenti PřF, senioři PřF, zaměstnanci UP a jejich rodinní příslušníci, studenti UP, i ostatní zájemci mimo UP.

Jedná se o jednopatrový zděný dům s možností vaření ve společné kuchyni, která je vybavena dvěma lednicemi a dvěma elektrickými sporáky se sklokeramickou deskou, veškerým kuchyňským nádobím i čisticími prostředky. Součástí je obývací místnost vybavená televizí se satelitním příjmem a společenskými hrami.

Objekt poskytuje ubytování s kapacitou dvaceti lůžek (4 x čtyřlůžkové pokoje a 2x dvoulůžkové pokoje) a společným sociálním zařízením. Ubytování na pokojích je zajišťováno včetně lůžkovin. K dispozici je dále venkovní krb, kola, koloběžky, stolní tenis, houpačka, trampolína, sněžnice, sáňky a další vybavení. Kdekoliv v objektu je možné se bezdrátově připojit k WIFI internetu. Ubytování s drobnými domácími zvířaty je povoleno pouze v pokoji č. 2, a to za poplatek dle ceníku.

U objektu je možnost parkování zdarma. Přímo proti objektu se nachází první osvětlená sjezdovka v Karlově, na další svahy je možné se v průběhu zimní sezóny dostat i skibusem.

Objekt je nabízen k využití pro školení (k dispozici promítací plátno a flip chart), akce kateder a k rekreaci.

Středisko je umístěno v blízkosti potoka u hlavní silnice vedoucí Karlovem.
Adresa střediska: Karlov pod Pradědem č. p. 60, Malá Morávka.
GPS ubytovacího střediska: 50°01´92.258“N, 17°29´95.286“E
Zobrazení objektu na mapě.

 

Rezervace ubytování:

Mgr. Dagmar Petrželová
tel.: 585 634 003, 739 249 066,
e-mail: dagmar.petrzelova@upol.cz
17. listopadu 12, 6. podlaží, kancelář 6.011

Rezervace ubytování je možná na daný kalendářní rok. Na následující kalendářní rok je možné rezervaci provést zaměstnancům, studentům a seniorům PřF UP od 1. 1. 2016; pro další zájemce až od 1. 9. 2016.

Pokyny k rezervaci a platbě za ubytování 

1. Po zadání rezervace v systému www.karlov.upol.cz přijde hostu prostřednictvím e-mailu potvrzení ubytování. Host vyzván k úhradě zálohy na pobyt ve výši 30 % z předpokládané ceny ubytování. Zálohu je nutné uhradit do 10 pracovních dnů od potvrzení rezevace. V případě nezaplacení zálohy je rezervace zrušena.

2. Minimálně 5 pracovních dnů před zahájením pobytu zaplatí host doplatek za ubytování a bude mu vydán „Ubytovací dekret“. Vystavení ubytovacího dekretu a zaplacení pobytu je možné v kanceláři 6.011, děkanát PřF, 6. podlaží, PřF, 17. listopadu 12, Olomouc po předchozí dohodě o termínu návštěvy na e-mailu dagmar.petrzelova@upol.cz. Platba je požadována v hotovosti.

3. Nezaplatí-li host doplatek v požadovaném termínu, pokládá se jeho termín za zrušený a uhradí storno poplatek ve výši 30 %.

4. Před zahájením pobytu (minimálně 1 den předem) je nutné se telefonicky zkontaktovat se správkyní školícího střediska na tel. 733 690 494 a oznámit jí dobu příjezdu.

Ubytovací řád  

Aktuální ceník

Možnosti ubytování

Pokoj č. 1 – Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v přízemí za hlavním vchodem do domu. Je rozdělený na dva pokoje po dvou manželských lůžkách. První pokoj je průchozí a má okno do hlavní ulice, druhý pokoj má okno do vedlejší ulice. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 2 – Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v přízemí naproti kuchyně. Je rozdělený na dva pokoje. První pokoj je průchozí, má dvě oddělená lůžka, okno vede do vnitřní chodby objektu. Druhý pokoj má manželskou postel, okno vede do vedlejší ulice. V pokoji je možné mít drobná domácí zvířata.

Pokoj č. 3 – Jedná se o dvoulůžkový pokoj umístěný v patře. Má dvě oddělená lůžka, okno vede k potoku. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 4 – Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v patře. Má manželskou postel a dvě oddělená lůžka, okno vede do vedlejší ulice. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 5 - Jedná se o dvoulůžkový pokoj se šikmým stropem (střechou) umístěný v patře. Má manželskou postel, okno vede na hlavní ulici. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Pokoj č. 6 - Jedná se o čtyřlůžkový pokoj umístěný v patře. Má manželskou postel a dvě oddělená lůžka, okno vede k parkovišti. V pokoji není možné mít domácí zvířata.

Zpravodajství z UP
Fotobanka UPJednotný vizuální styl

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Aktuální konference, kongresy a sympozia na UP
Stránka aktualizována: 20. 04. 2016, Daniel Agnew