Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je www.upol.cz.

Smluvní výzkum, měření a analýzy

Univerzita Palackého v Olomouci nabízí špičkové přístrojové vybavení a know-how zejména z oborů farmacie, chemie, biotechnologie, optiky a nanotechnologie, které můžete využít ve vaší firmě.

Pošlete nám popis vašeho problému, který potřebujete vyřešit a pracovníci Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého v Olomouci (VTP UP) vyhledají nejvhodnější pracoviště, připraví pro Vás nabídku, smlouvu, a dohlédnou na realizaci zakázky. Tyto služby poskytuje VTP UP bezplatně.

Můžete si také sami vyhledat přístroj v katalogu přístrojů , službu, nebo nám zavolejte. Další informace najdete přímo na stránkách univerzitního pracoviště VTP UP: www.vyzkumprofirmy.cz.

Dále můžete využít nabídky služeb tří výzkumných center Univerzity Palackého v Olomouci:

• Centrum regionu Haná pro biotechnologický a zemědělský výzkum (www.cr-hana.eu)
  • Biomedicína pro regionální rozvoj (BIOMEDREG) (www.biomedreg.eu)
  • Regionální centrum pokročilých technologií a materiálů (www.rcptm.com)
Stránka aktualizována: 08. 07. 2015, Daniel Agnew