29.05.2014, 09:22, Stáří: 10 r.

Zvýhodněné ceny u sportovního a relaxačního centra DAOSZ

Autor: -da-

Vážení zaměstnanci UP,

Univerzita Palackého uzavřela smlouvu o partnerské spolupráci se sportovním a relaxačním centrem DAOSZ.

DAOSZ nabízí komplex sportovních a relaxačních služeb v příjemném prostředí moderně vybaveného fitness - domu aktivního odpočinku. Najdete nás na Sokolské ulici č. 560 v Náměšti na Hané.

Ze sportovních a  relaxačních aktivit můžete využít – fitness posilovnu, aerobní zónu, regenerační zónu, tureckou saunu, finskou saunu, páru, masáže, biosolárium, stolní tenis, elektronickou lymfodrenáž, kickbox, laserovou střelnici.

Na základě partnerské spolupráce vám sportovní a relaxační centrum DAOSZ poskytuje slevu 25 % po celý den na veškeré služby.

Více informací najdete na www.daosz.cz

Poskytnutí zvýhodněné ceny služeb sportovního a relaxačního centra DAOSZ  pro zaměstnance UP je vázáno na předložení platné Standardní modré identifikační karty zaměstnance UP.

Bližší informace a případné dotazy Vám zodpoví referent péče o zaměstnance Ing. Jana Hanychová, telefon: 585 631 051, e-mail: jana.hanychova@upol.cz.