04.07.2016, 09:59, Stáří: 8 r.

Zájemci se mohou ucházet o Renault Kangoo

Autor: (srd)

Osobní automobil nabízený ve veřejné soutěži.

Děkan přírodovědecké fakulty Ivo Frébort vyhlásil veřejnou soutěž o nejvhodnější nabídku na koupi osobního automobilu Renault Kangoo 1,9 D

Zájemci mohou podávat své nabídky v elektronické podobě na e-mailovou adresu vera.netukova@upol.cz nebo silvie.polankova@upol.cz nebo písemně poštou na adresu Přírodovědecká fakulta, 17. listopadu 12, 771 46 Olomouc, a to nejpozději do 22. července do 23:59. Nabídky, které přijdou po uvedené lhůtě, nebudou akceptovány. Automobil byl vyroben v roce 2000. Nejnižší nabídková kupní cena činí 17 tisíc korun včetně DPH.

Bližší informace o veřejné soutěži najdete ZDE. Znalecký posudek ZDE.