Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Univerzita Palackého
09.12.2014, 14:18, Stáří: 4 r.

Vzdělání a uplatnitelnost. Co (ne)můžeme dát našim studentům

Studenti si často stěžují, že během studia nezískají kompetence, které jsou klíčové pro uplatnění na trhu práce. Podobně si stěžují i organizace, že musí absolventy de facto všechno znovu naučit. Během konference  Vzdělání a uplatnitelnost. Co (ne)můžeme dát našim studentům se proto pokusíme přijít mimo jiné i na to, v čem může být např. teoretické vzdělání užitečné, jaké kompetence našich absolventů jsou uplatnitelné v různých oblastech života, či čeho by univerzita měla nabízet více a lépe. 

Na konferenci vystoupí renomovaní odborníci Ing. Jiří Rusnok, člen bankovní rady ČNB, Ing. Aleš Michl, ředitel pro strategii Raiffeisen Bank CZ, Jacqui Taylor, psycholožka pracující na Bournemouth University, náš pan rektor prof. Mgr. Jaroslav Miller, M.A., Ph.D. a mnoho dalších. 

Přijďte si popovídat o Vašem budoucím uplatnění s významnými osobnostmi.

Konference probíhá pod záštitou rektora Univerzity Palackého v Olomouci prof. Mgr. Jaroslava Millera, M.A., Ph.D. a děkana Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci doc. PhDr. Jiřího Lacha, Ph.D., M.A. Je organizována v rámci projektu Modularizace manažerského a psychologického vzdělávání na Univerzitě Palackého v Olomouci cestou inovace a propojení ekonomických a psychologických studijních programů.

Konferenci pořádá Katedra psychologie FF UP v Olomouci ve dnech 29. a 30. ledna 2015 na Konviktu.

Více informací najdete na webových stránkách konference.Aktuální zpravodajství a publicistiku z Univerzity Palackého najdete na stránkách Žurnálu Online.

Zpravodajství z UP
Vědecko-výzkumná centraVyhledávání studijních oborů na UPAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Aktuální konference, kongresy a sympozia na UP
Stránka aktualizována: 04. 04. 2011, Daniel Agnew