04.11.2016, 13:21, Stáří: 7 r.

Výzva k předkládání projektů na zahraniční mobilitu 2017

Proděkan pro zahraniční záležitosti vypisuje výzvu k předkládání projektů v rámci rozvojového projektu MŠMT na zahraniční mobilitu akademických pracovníků FF UP a zahraničních hostů FF UP v období od 1. ledna 2017 do 31. srpna 2017.

Finančně budou podpořeny tyto projekty:

Mobilita akad. pracovníků FF UP zaměřená na výzkum

Bude poskytnuta finanční podpora na výzkum na zahraničních institucích formou cestovního příkazu1 za těchto podmínek:

• Max. výše finanční podpory do 1 měsíce 2000 Kč/den; každý další den 1000 Kč/den.
  • Podpora musí být využita na vytvoření výstupů bodovaných v RIVu, (tzn. záznamy v rámci ERIH, SCOPUS, WoS či bodované monografie).
  • Rukopis musí být odevzdán na ZO FF do půl roku od uskutečněné mobility.

Náležitosti žádosti: prosím odešlete formulář e-mailem na ZO FF (Z. Henešová) do 2. 12. 2017.

Podpora výjezdů akad. pracovníků FF UP na konference v zahraničí

Bude poskytnut příspěvek na cestovní výlohy spojené s cestou a pobytem na konferenci2 za těchto podmínek:

• Aktivní účast na konferenci mezinárodního významu
  • Max. výše finanční podpory na konferenci 15.000,- Kč
  • Výstupy z konference musí být publikovány v databázových časopisech
  • Rukopis musí být odevzdán na ZO FF do půl roku od uskutečněné mobility.

Podpora zahraničních hostů na FF UP

Podpora se poskytuje do max. výše 15 000,- Kč

Náležitosti žádosti: individuální žádosti o podporu jednotlivých návštěv na LS 2016/2017 odevzdávejte průběžně na ZO FF (Z. Henešová). Žádost musí obsahovat iniciály hosta, délku, důvod a program návštěvy, požadovanou částku a předpoklad celkových nákladů.

Výsledky žádostí

o zahraniční mobilitu akad. pracovníků FF UP (I., II.) budou uveřejněny 15. 12. 2016, žádosti o podporu hostů na FF UP budou vyhodnocovány průběžně. U všech projektů je možné kofinancování z jiných zdrojů.