07.12.2015, 13:40, Stáří: 8 r.

Výběrové řízení PF

Autor: ks

Děkanka Právnické fakulty UP vyhlašuje výběrové řízení na pozice asistenta/asistentky děkanky a referenta/referentky studijního oddělení.

Požadavky:

asistent/asistentka děkanky - minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, znalost práce na PC v prostředí MS Windows, zkušenost v praxi min. 2 roky, výborná znalost alespoň jednoho světového jazyku

referent/referentka studijního oddělení – minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, velmi dobrá znalost práce na PC v prostředí MS Windows, zkušenost v praxi min. 5 let.

Další předpoklady: občanská bezúhonnost

Přihlášky písemné, doložené strukturovaným životopisem a přehledem dosavadní praxe včetně kopií příslušných dokladů zašlete na adresu:

Anna Hanková
Děkanát Právnické fakulty UP
tř. 17. listopadu 8,
771 11 Olomouc
(tel.: 585 637 531, fax: 585 637 506, anna.hankova@upol.cz)

termín přihlášek: nejpozději do 8. ledna 2016,
předběžný termín pohovoru: 22. ledna 2016