24.03.2016, 06:00, Stáří: 8 r.

Výběrové řízení na obsazení pracovních míst vysokoškolských pedagogů a vedoucí katedry

Autor: ks

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrová řízení na obsazení pracovních míst vysokoškolských pedagogů a vedoucí katedry s nástupem od 1. září 2016.

Katedra  anglistiky a amerikanistiky

Pracovní zařazení: odborný asistent/odborná asistentka; docent/docentka
Obor: Anglo-americká literatura
úvazek: 1,0; počet volných míst: 3

Pracovní zařazení: odborný asistent/odborná asistentka; docent/docentka
Obor: Anglická gramatika (morfologie a syntax)

Kvalifikační požadavky: vzdělání PhDr. anebo PhD v oboru anglický jazyk;
výrazná a doložitelná publikační aktivita v oboru; akademický potenciál s perspektivnou habilitace/profesury; morální bezúhonnost.

Katedra  mediálních a kulturálních studií a žurnalistiky

Pracovní zařazení: docent/docentka
Obor: Mediální studia, Kulturální studia
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Kvalifikační požadavky: habilitace v oboru Mediální studia či oboru příbuzném s odpovídající publikační činností a pedagogickou praxí zaměřenou na teorii mediální komunikace, teorii mediální gramotnosti a teorii interpretace; aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalšího světového jazyka výhodou; morální bezúhonnost.

Katedra  romanistiky

Pracovní zařazení: docent/docentka, příp. odborný asistent/odborná asistentka s výhledem na zahájení habilitačního řízení
Obor: Francouzská lingvistika
úvazek: 1,0; počet volných míst: 2

Obor: Francouzská lingvistika
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Pracovní zařazení: docent/docentka, příp. odborný asistent/odborná asistentka
s výhledem na zahájení habilitačního řízení

Obor: Lusofonní literatura, dějiny a kultura

Obor: Lusofonní literatura, dějiny a kultura

Pracovní zařazení: odborný asistent/odborná asistentka s Ph.D. vzděláním
Obor: Italské dějiny, reálie a kultura
úvazek: 0,2; počet volných míst: 1

Kvalifikační požadavky: aktivní publikační činnost a účast na konferencích; morální bezúhonnost.

Pracovní zařazení: asistent/asistentka
Obor: Francouzský jazyk
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Katedra  sociologie, andragogiky a kulturní antropologie

Pracovní zařazení: odborný asistent/odborná asistentka
Obor: Sociologie, demografie, statistika
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Pracovní zařazení: profesor/profesorka; docent/docentka; odborný asistent/odborná asistentka
Obor: Sociální práce

Obor: Andragogika
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru nebo oboru blízkém; pedagogické schopnosti; předpoklady pro vědeckou publikační činnost, resp. doložitelná publikační činnost (včetně aktivní účasti na zahraničních konferencích); znalost nejméně jednoho světového jazyka (resp. schopnost přednášet v angličtině); práce s PC; morální bezúhonnost.

Centrum jazykového vzdělávání

Pracovní zařazení: lektor/lektorka
Obor: Anglický jazyk
úvazek: 1,0; počet volných míst: 3

Pracovní zařazení: lektor/lektorka
Obor: Italský jazyk
úvazek: 1,0; počet volných míst: 1,

Požadavky: vysokoškolské vzdělání pedagogického nebo filologického zaměření (titul Ph.D. výhodou); výborná znalost požadovaného jazyka (min. úroveň C1); praxe s výukou požadovaného jazyka min. 3 roky; moderní přístup k výuce; znalost trendů v jazykové výuce; komunikativnost; vstřícnost, časová flexibilita a spolehlivost; morální bezúhonnost.

Katedra germanistiky

Pracovní zařazení: vedoucí katedry

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v  oboru, ukončené Ph.D., profesionální předpoklady pro práci v pedagogickém a vědeckém týmu pracoviště, zkušenosti s vedením týmu lidí, morální bezúhonnost.

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe, vědecké a publikační činnosti přijímá Personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci Křížkovského 10, Olomouc, 771 80 nebo zasílejte na email: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 24. dubna 2016.