02.12.2014, 13:25, Stáří: 9 r.

Výběrové řízení na místa studentských pedagogických sil pro letní semestr ak. roku 2014/2015

Děkan Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje v souladu se Směrnicí děkana FZV UP ke studentské pedagogické činnosti

výběrové řízení na místa studentských pedagogických sil pro letní semestr ak. roku 2014/2015

na níže uvedených pracovištích:

Ústav ošetřovatelství – 2 místa

Ústav fyzioterapie – 2 místa

Ústav porodní asistence – 1 místo

Ústav společenských a humanitních věd - 1 místo

Studenti prezenčních forem studia, kteří mají zájem pracovat jako studentská pedagogická síla, podávají přihlášku na předepsaném formuláři Přihláška k výběrovému řízení o místo studentské pedagogické síly přímo na příslušném ústavu do konce měsíce prosince 2014.

Pracovní náplní studentské pedagogické síly je spolupráce při zajištění výuky, vědecké, výzkumné a tvůrčí činnosti ústavu (další informace viz FZV-SD-2/2013 Směrnice děkana FZV UP ke studentské pedagogické činnosti). Za vykonávanou činnost je vypláceno jednorázové stipendium ve výši max. 2.500,- Kč za semestr.

V Olomouci dne 28. listopadu 2014

doc. MUDr. Jaroslav Vomáčka, Ph.D., MBA v.r.
děkan FZV UP