24.03.2016, 11:01, Stáří: 8 r.

Výběrové řízení na místa akademických pracovníků PdF UP

Autor: ks

Děkan Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na místa akademických pracovníků.

• docent Ústavu pedagogiky a sociálních studií pro obor pedagogika – úvazek 1,0

Požadavky: VŠ vzdělání v oboru, nejméně tříletá pedagogická praxe, komunikativní a organizační schopnosti, osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost, publikační činnost a kvalifikační růst, znalost jednoho světového jazyka, občanská bezúhonnost, požadovaný titul docent.

Předpokládaný nástup: září 2016.

Doložit: přihlášku do výběrového řízení – vlastní forma, strukturovaný životopis, doklady o vzdělání, přehled celkového počtu výsledků podle druhu výsledku v RIV (dle aktuálně platné Metodiky hodnocení výsledků výzkumu a vývoje) za celou dobu svého odborného působení, přehled publikační činnosti za posledních 5 let strukturovaný podle kategorií (Jimp, Jneimp, Jrec, B, C, D, P, F, Z, G, H, L, N, R, V ), doplněný celkovým počtem citací (např. dle H-indexu), přehled vědecko-výzkumné práce (projektová činnost).

• odborný asistent Ústavu pedagogiky a sociálních studií pro obor sociální práce - úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: září 2016.

• odborný asistent Ústavu cizích jazyků pro obor německý jazyk se zaměřením na fonetiku, morfosyntax a jazyková cvičení – úvazek 1,0 (podmínkou je výrazná vědeckovýzkumná aktivita a předpoklad habilitace)

Předpokládaný nástup: září 2016.

• odborný asistent Ústavu cizích jazyků pro obor německý jazyk se zaměřením na překlad, stylistiku a jazyková cvičení – úvazek 1,0 (podmínkou je výrazná vědeckovýzkumná aktivita a předpoklad habilitace v roce 2017)

Předpokládaný nástup: září 2016.

• odborný asistent nebo docent Katedry českého jazyka a literatury pro obor současný český jazyk a komunikace – úvazek 1,0

Požadavky: VŠ vzdělání v oboru, nejméně tříletá pedagogická praxe, komunikativní a organizační schopnosti, osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost, publikační činnost a kvalifikační růst, znalost jednoho světového jazyka, občanská bezúhonnost, požadovaný titul Ph.D. nebo docent.

Předpokládaný nástup: září 2016.

• docent Katedry technické a informační výchovy pro obor pedagogika se zaměřením na informační technologie, počítačové sítě a virtualizační technologie - úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: září 2016.

• asistent nebo odborný asistent Katedry technické a informační výchovy pro obor informační technologie v pedagogice - úvazek 1,0

Požadavky: VŠ vzdělání v oboru, nejméně tříletá pedagogická praxe, komunikativní a organizační schopnosti, osobnostní a profesní předpoklady pro samostatnou pedagogickou a vědecko-výzkumnou činnost, publikační činnost a kvalifikační růst, znalost jednoho světového jazyka, občanská bezúhonnost, požadovaný titul Mgr. nebo Ph.D.

Předpokládaný nástup: září 2016.

• asistent nebo odborný asistent Katedry technické a informační výchovy pro obor technická výchova - úvazek 1,0

Předpokládaný nástup: září 2016.

• asistent nebo odborný asistent Katedry biologie pro obor zoologie bezobratlých - úvazek 0,7

Předpokládaný nástup: září 2016.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici/pozice ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.

Přihlášky doložené strukturovaným životopisem, doklady o vzdělání a další přílohy dle specifikace na www.upol.cz - pracovní nabídky pro jednotlivá pracovní místa zasílejte názvem “Výběrové řízení“ nejpozději do 30. 4. 2016 na adresu:

UP Olomouc - Pedagogická fakulta
osobní oddělení