02.08.2016, 09:52, Stáří: 8 r.

Výběrové řízení FTK: odborný vědecký pracovník v pedagogické oblasti

Autor: da

Děkan Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení pro Aplikační centrum BALUO na obsazení pracovní pozice s pracovním úvazkem 1,00/40 hod. týdně.

Odborný vědecký pracovník v pedagogické oblasti

Kvalifikační požadavky

·         Ukončené VŠ vzdělání Mgr. studijního programu TVS, TV.

·         Ukončené nebo zahájené studium Ph.D.

·         Praxe a zkušenosti s vytvářením a realizací výzkumných projektů.

·         Předpoklady pro práci ve výzkumu.

·         Schopnost aktivní komunikace a publikování v anglickém jazyce.

·         Koordinace a řízení pracovního týmu.

·         Vysoké pracovní nasazení, samostatnost a morální bezúhonnost.

Specifikace

Úkolem přijatého pracovníka bude vedení týmu laboratoře zaměřené na fyziologii zátěže, kondiční schopnosti, isokinetiku a aplikace teoretických poznatků do praxe. Přepokládá se zkušenost s prací ve výzkumném týmu a publikační výstupy v požadovaném zaměření.

Písemnou přihlášku, doloženou strukturovaným životopisem a přehledem dosavadní odborné praxe včetně kopií dokladů o vzdělání a seznam publikační činnosti zašlete do 30 dnů od zveřejnění na stránkách www.upol.cz /úřední deska-pracovní nabídky/ na personální oddělení FTK UP, třída Míru 117, 771 11 Olomouc nebo na e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz a kopii na zbynek.svozil@upol.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Ladislava Meluchová, personální oddělení FTK UP, tel: 585 636 032, e-mail: ladislava.meluchova@upol.cz.

Termín pro podání přihlášek do: 11. 9. 2016.

Předpokládaný nástup od 1. 10. 2016 nebo dle dohody.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit nebo zrušit výběrové řízení.