05.10.2015, 13:10, Stáří: 9 r.

Volební komise přijímá návrhy na členy senátu právnické fakulty

Výjimečná událost, která se opakuje pouze jednou za tři roky. Tou jsou volby do akademického senátu, které má nyní před sebou právnická fakulta. Akademici a studenti si vyberou své zástupce na začátku listopadu. Už nyní ale mohou navrhovat kandidáty. Termín pro návrhy vyprší v pátek 23. října.

„Navrhování kandidátů je možné přímo komisi nebo lze využít formulář na stránkách akademického senátu,“ řekla předsedkyně volební komise Gabriela Halířová. Spolu s ní v komisi zasedly dvě zástupkyně studentů – Alice Tabačíková a Markéta Horová.

Volby se uskuteční 3.–5. listopadu v předsálí auly právnické fakulty, denně od 9.30 do 15.00 hodin. Akademický senát právnické fakulty má celkem 15 členů. Volební období nových senátorů potrvá do roku 2018.

Podrobnosti k senátním volbám a formulář ZDE.