28.02.2017, 10:27, Stáří: 7 r.

Volby do Akademického senátu UP Olomouc

Od 27.2. do 10.3. 2017 lze nominovat kandidáty pro volby do Akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci. Písemné nominace prosím odevzdávejte předsedkyni dílčí volební komise Mgr. Ivetě Lerchové. Legislativní komise AS UP doporučuje použít formulář, který najdete v příloze, a který obsahuje i souhlas kandidáta s nominací. Formulář lze vyplnit i elektronicky. U akademického pracovníka je nutno uvést kromě jména a příjmení i rok narození a pracoviště, u studentů jméno a příjmení, rok narození, studijní program a ročník, v němž je v době konání voleb na fakultě zapsán. Volby se budou konat v termínu 24. 3. – 7. 4. 2017.

Akademický senát Univerzity Palackého v Olomouci zřídil v souvislosti s nadcházejícími volbami na další funkční období speciální webovou stránku k volbám, na které jsou k dispozici základní informace o volbách, včetně důležitých termínů a formuláře pro navrhování kandidátů.

Webová stránka pro volby do Akademického senátu UP

Formulář: Návrh kandidáta na senátora Akademického senátu UP