02.12.2015, 10:01, Stáří: 8 r.

Večer deskových her

Autor: -jj-

V úterý 1. prosince 2015 se konal druhý večer deskových her v Ústřední knihovně UP.

Kdo si hraje, nezlobí! Knihovna Univerzity Palackého se rozhodla navázat na loňský úspěšný ročník a uspořádat večer zaměřený na deskové hry. V knihovně se sešla řada zajímavých her – Dixit, TransEuropa, Quoridor, Timeline, Munchkin, Tókaidó, Five tribes a další. Z klubovny Zmijozel se stalo opravdové hráčské doupě se sedmi hracími stoly. Večer ve znamení deskových her se nesl ve velmi příjemné atmosféře – všem účastníkům děkujeme.

Bližší informace zde