17.10.2011, 08:02, Stáří: 13 r.

Terénní výjezd a odborná stáž pro akademiky a studenty na Jesenicku

Autor: Hana Hurtíková

V rámci projektu "Olomoucké vysoké školství partnerem moravského venkova" si Vás dovolujeme vás pozvat na terénní výjezd do Starého Města pod Kralickým Sněžníkem a Hanušovic, který se uskuteční dne 21. října 2011.

Součástí jednodenní stáže pro akademiky a studenty je například prohlídka provozu firmy PRO-BIO spol. s r.o. (prvního českého výrobce biopotravin), seznámení se s aktivitami Místní akční skupiny Horní Pomoraví, prohlídka Pivovarského muzea či exkurze do pivovaru Holba s možností ochutnávky produktů. Více informací o programu jednodenní stáže naleznete v příloze. Využijte jedinečné přiležitosti účastnit se terénního výjezdu a stáže a zaregistrujte se, prosím, na e-mailové adrese: hana.hurtikova@upol.cz, a to nejpozději do 19. 10. 2011. Z důvodu přehledu o obsazení míst v autobusu a objednávky obědů je přihláška závazná.

Program výjezdu