06.11.2009, 09:13, Stáří: 15 r.

Studentská burza oblečení a doplňků je opět tady!

Autor: Ondřej Martínek

Chcete se zbavit oblečení a doplňků, které vám jen leží ve skříni? Chcete si za ně vydělat nějakou tu korunu? Chcete naopak nějaký ten levný kousek slušivého textilu najít? Pak je tady pro tebe 3. ročník Studentské burzy oblečení a doplňků, který proběhne v klubu 15minut v úterý 10. a ve středu 11. 11. vždy od 16-19 hodin!

Jak to funguje? V úterý 10. 11. (od 15 hodin) doneseš našim hosteskám vše, čeho by ses rád zbavil/a (oblečení, doplňky k oblečení, accesories). Slečny si tě zapíšou, označí všechno tvé oblečení, ty si je dle libosti naceníš a můžeš klidně jít nebo se mrknout, co nabízejí ostatní. Ve středu večer si pak dojdeš pro peníze za prodaný textil a pro to, co zbylo. A kdybys už náhodou nechtěl/a zbytek toho, co se neprodá, necháš vše nám a my pak všechno oblečení předáme olomoucké charitě, takže ještě přispěješ na dobrou věc!

Bližší informace a přihlášení: eliskavymazalova@centrum.cz, www.15minut.net

Pořádají studentky speciální pedagogiky za podpory Erasmus Student Network Olomouc, www.zurnal.upol.cz, o.s. Studenti UP a klubu 15minut.