21.10.2016, 10:37, Stáří: 8 r.

Stipendium Zdravotnického nadačního fondu Královéhradeckého kraje pro studenty 6. ročníku

Autor: TK

Zdravotnický nadační fond Královéhradeckého kraje vypisuje možnost získání stipendia Zdravotnického nadačního fondu Královéhradeckého kraje pro studenty 6. ročníků magisterského prezenčního studia lékařských fakult ve studijním programu všeobecné lékařství, kteří mají zájem v budoucnu vykonávat pracovní činnost pro poskytovatele zdravotních služeb na území Královéhradeckého kraje.

Stipendium Zdravotnického nadačního fondu Královéhradeckého kraje může být poskytnuto pro daný akademický rok vybraným studentům 6. ročníků magisterského prezenčního studia na lékařských fakultách v České republice ve studijním programu všeobecné lékařství s předpokládaným ukončením studia v roce 2017.

Závazek studenta, může být vykonán na akreditovaném pracovišti poskytovatele zdravotních služeb na území Královéhradeckého kraje, kde bude student zařazen do specializačního vzdělávání v některém z následujících odborů:

• anesteziologie a intenzivní medicína
  • dětské lékařství
  • neurologie
  • praktické lékařství pro děti a dorost
  • psychiatrie
  • radiační onkologie
  • radiologie a zobrazovací metody
  • urologie
  • vnitřní lékařství