10.08.2016, 19:27, Stáří: 8 r.

Státní léčebné lázně Janské Lázně přijmou lékaře/lékařku

Autor: AA

Akreditované pracoviště pro obor specializačního vzdělávání RFM Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik, přijme lékaře/lékařku.

Očekáváme:

• vzdělání v příslušném oboru – všeobecné lékařství (u absolventů)
  • profesionální a proklientské chování
  • odpovědnost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • znalost AJ, případně NJ, RJ - je výhodou

Nabízíme:

• jistotu (práci na HPP)
  • náborový příspěvek u vybraných pozic (více na www.janskelazne.com)
  • vzdělávání hrazené zaměstnavatelem, atestační přípravu
  • příspěvek na dopravu nebo možnost přidělení služebního bytu ve známém lyžařském středisku
  • čas na odpočinek (5 týdnů dovolené)
  • odpovídající plat
  • další benefity pro zaměstnance

A ještě navíc:

• práci na výjimečném pracovišti v rámci ČR a spolupráci s dalšími odbornými pracovišti v ČR
  • možnost aktivní i pasivní účasti na konferencích, seminářích, možnost individuálních odborných stáží v našich partnerských zdravotnických zařízeních
  • na našem pracovišti každoroční multioborové třídenní sympozium, pravidelné pořádání odborných seminářů a přednášek s účastí špičkových odborníků.
  • podílet se na využívání nových RHB metodik a směrů, např. zavádění robotické rehabilitace, účast na plánované studii v rámci testování unikátního přístrojového vybavení ve spolupráci s Fakultou biomedicínského inženýrství UK Praha.

Chcete-li vědět víc, volejte, pište, mailujte, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy.
Kateřina Hušková
Tel.: +420 499 860 120 GSM: +420 734 231 807 katerina.huskova@janskelazne.com