25.01.2011, 14:41, Stáří: 14 r.

Sportovní halové hry byly úspěšné

Autor: Dana Balutová

V loňském roce 8. 12. 2010 se uskutečnil 8. ročník Sportovních Halových Atletických her, který pořádali studenti Fakulty tělesné kultury v Olomouci. Akce se vydařila, bylo k vidění spousta vynikajících sportovních výkonů, které podávali olomoučtí atleti společně se studenty FTK. Po ukončení závodů, vypukla afteerparty, kde studenti společně se sportovci mohli oslavit své úspěchy.

Vše se odehrálo na atletickém stadionu v Olomouci. Akce pro studenty představovala úspěšné zakončení zimního semestru před tím, než začalo zkouškové období.

V roce 2011 si pro Vás studenti FTK připravují další super akci, která bude laděna ve společenském duchu s názvem Sportovní PARTYPLES studentů. PARTYPLES se bude konat 9. 3. 2011 v RCO - Regionální centrum Olomouc. Takže vy, co jste si s námi nestihli zasportovat, máte jedinečnou možnost to napravit a přijít. Určitě zde opět nebude chybět dobrá atmosféra se zajímavým programem.

Tyto akce studenti organizují pod odborným vedením Vítěslava Pruknra PhD., proděkana FTK UP v Olomouci.