29.06.2016, 10:58, Stáří: 8 r.

Seznamovací kurz pro studenty 1. ročníků – Seznamovák Univerzity Palackého 2016

Kurz se koná již pátým rokem vždy před začátkem zimního semestru, tzn. v první polovině září. Jedná se o pobyt v rekreačním středisku Jiskra nedaleko Náměště nad Oslavou, který je určený pro všechny budoucí studenty Univerzity Palackého v Olomouci. Naším hlavním cílem je především připravit vás na vysokoškolský život. Prozradíme důležité informace o naší univerzitě, seznámíme vás se STAGem, studijními předpisy a objasníme kreditový systém. Samozřejmě také ukážeme nejrůznější vychytávky a užitečné triky, které vám váš budoucí vysokoškolský život ulehčí. Náplň dne bude velmi pestrá a nudit se rozhodně nebudete. Můžete se těšit jak na přednášky na téma STAG, Erasmus+, Stipendia, Koleje a menzy, Knihovny a další, tak na nejrůznější seznamovací hry, soutěže a aktivity všeho druhu. Sportovním nadšencům můžeme slíbit možnost vyzkoušet si skákací boty a zahrát si například ping-pong, softbal, badminton nebo paintball. K dispozici budete mít také bazén a volejbalové hřiště.

Tak neváhejte a prožijte s námi týden plný vzdělávání, zábavy a seznamování. Budeme se těšit!

Bližší informace naleznete na našich webových stránkách: www.seznamovakup.cz  nebo na Facebooku: www.facebook.com/SeznamovakUP/
Případné dotazy pište na e-mailovou adresu: info@seznamovakup.cz