15.12.2014, 11:23, Stáří: 9 r.

Semináře pro předkladatele žádostí v rámci programu Erasmus+: Grundtvig ve Výzvě 2015

Autor: -sb-

Tým programu Grundtvig (Dům zahraniční spolupráce) si Vás dovoluje pozvat na informační seminář pro předkladatele žádostí v rámci programu Erasmus+: Grundtvig ve Výzvě 2015.

"Obsahem semináře bude seznámení s možnostmi programu Erasmus+, představení projektů mobility osob (klíčová akce 1) a projektů strategických partnerství (klíčová akce 2). Podrobně vysvětlíme postup při předkládání elektronických žádostí i náležitosti související s účastnickým portálem.

Důležitou součástí semináře budou finanční pravidla pro oba typy projektů. Na závěr Vám představíme platformu EPALE, resp. virtuální komunitu odborníků v oblasti vzdělávání dospělých. Dostatečný časový prostor bude věnován Vašim dotazům a individuálním konzultacím.

Semináře se uskuteční v termínech:

• 7. ledna 2015 od 12:45-17:30
  • 20. ledna 2015 od 9:00-13:45
  • 3. února 2015 od 12:45-17:30

Obsah všech seminářů bude stejný. Na každý termín je potřeba se registrovat na následujícím odkazu: http://www.naerasmusplus.cz/cz/mobilita-osob-vzdelavani-dospelych/udalosti/2015/

V případě jakýchkoliv nejasností nás, prosíme, neváhejte kontaktovat."

Tým programu Grundtvig

Dům zahraniční spolupráce