09.03.2016, 09:29, Stáří: 8 r.

Sdělení pro studenty Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci

Vážené studentky, vážení studenti,
rádi bychom vás touto cestou informovali o tom, že jsme zahájili hodnocení kvality výuky pro letní semestr akademického roku 2015/2016 na úrovni jednotlivých předmětů, a požádali vás o spolupráci.

Vyplnění dotazníku je jednoduché a nezabere vám příliš času. Stručný postup použití modulu pro hodnocení kvality výuky v systému STAG naleznete zde.

Chceme zdůraznit, že dotazník je anonymní, takže nelze spojit hodnocení předmětu či vyučujícího s konkrétní osobou hodnotitele.

Data, které díky vám získáme, nám pomohou zajistit vyšší kvalitu výuky a atraktivnější nabídku předmětů.

Děkujeme, že se do hodnocení zapojíte.

Vedení Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci