06.10.2014, 13:32, Stáří: 10 r.

Říjnový Aspekt s novou grafikou

Na webových stránkách aspekt.upol.cz si můžete přečíst/stáhnout říjnové číslo Aspektu. V nové grafice nabízí pestrou paletu témat: rozhovor s dr. Matúšem Šuchou o psychologii dopravy, rozhovor s šéfredaktorkou rádia UP Air Zuzanou Řezníčkovou či rozhovor s Ivonou Barešovou o japonské (pop)kultuře. Ondřej Molnár a Michaela Čakányová popisují počátky, růst a budoucnost jazykové školy UPlift. Dozvíte se, jak by měl vypadat ideální uchazeč o studium na FF UP podle výzkumného týmu Miroslava Charváta. V rozhovoru s Lenkou Pořízkovou se dočtete o novém fakultním vydavatelství a elektronických knihách. A nechybí ani tip na podzimní výlet.