17.02.2016, 17:50, Stáří: 8 r.

RAKOUSKO - Informace o letních školách němčiny 2016 - AKTION ČR

Autor: -sb-

Program AKTION ČR – Rakousko podporuje v létě 2016 účast studentů veřejných vysokých škol na dvou letních školách němčiny, tzv. Sommerkollegs. V tandemu se studenty z Rakouska má 2 x 27 studentů možnost během tří týdnů výrazně zlepšit své znalosti němčiny, především komunikační. Kromě výuky němčiny je čeká bohatý kulturní program plný výletů, literárních čtení a zajímavých přednášek, jako i filmových večerů.

Podrobné informace jsou k dispozici na stránkách programu AKTION:

V nejnovější Mozaice, bulletinu Domu zahraniční spolupráce, dále naleznete článek, který reflektuje atmosféru jedné z letních škol: