30.11.2016, 10:00, Stáří: 7 r.

Psychiatrická nemocnice v Kroměříži přijme lékaře/lékařku pro obor pedopsychiatrie

Autor: AA

Psychiatrická nemocnice v Kroměříži přijme do pracovního poměru lékaře/lékařku pro obor pedopsychiatrie. Nástup možný ihned. Možno i absolvent se zájmem o pedopsychiatrii.

Nabízíme:

• Dobré platové podmínky s osobním příplatkem, možnost absolvování kompletního specializačního vzdělávání na náklady zaměstnavatele.
  • Zkušený pracovní kolektiv s dobrými mezilidskými vztahy.
  • Možnost poskytnutí služebního bytu.
  • Pracovní poměr na dobu určitou, s prodloužením na dobu neurčitou po zkušební době.

Uchazeči předloží písemnou přihlášku se jménem, příjmením, titulem, místem trvalého pobytu (vč. čísla telefonu) a doplněné životopisem s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností na adresu: pam@pnkm.cz.

Informace: Personální oddělení p. Cabáková tel. 573 314 307 nebo p. Ševelová tel. 573 314 304, e-mail: pam@pnkm.cz.

Kontaktní osoba: Prim. MUDr. Irena Sedlaříková, email sedlarikovai@pnkm.cz.