22.09.2016, 18:49, Stáří: 8 r.

Přihlaste své děti na Dětskou univerzitu

Autor: ks

Centrum popularizace vědy a výzkumu Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci spustilo přihlášky na kurzy oblíbené Dětské univerzity. Cyklus se v zimním semestru 2016 bude primárně odehrávat v interaktivním muzeu vědy Pevnost poznání, nicméně mladí studenti ve věku 8–12 let zavítají v rámci interaktivních přednášek popularizačního charakteru i na další fakulty a pracoviště UP. Vaše děti si předstihem vyzkouší studium na vysoké škole a získají tak mimořádný rozhled v pestrých vědních oborech. Odměnou budou nejenom nabyté vědomosti, ale i krásný diplom o absolvování.

Semestr se uskuteční od 27. září do 13. prosince, na přednášky se vaše děti mohou těšit každé úterý v 15.00–16.30. Je pro všechny účastníky zdarma!

Registrační formulář najdete tady. V případě nejasností se prosím obracejte na koordinátorku projektu Michaelu Kratochvílovou (michaela.kratochvilova@upol.cz | 585 634 022).