07.10.2014, 10:07, Stáří: 10 r.

PR a marketing státní instituce: jsou média přítel nebo nepřítel?

Autor: -da-

Přednáška Roberta Záruby z cyklu Mediální teorie a praxe 2014, plánovaná na středu 8. října, byla ze zdravotních důvodů zrušena. O náhradním termínu se jedná.

Cyklus pokračuje přednáškou Olgy Málkové (NKÚ), která promluví na téma PR a marketing státní instituce: jsou média přítel nebo nepřítel?

Veřejnosti přístupná přednáška s následnou diskuzí se koná ve středu 15. října 2014 v 15.00 v posluchárně č. 18, č. dveří 3.34, 2. patro zadního traktu FF UP, Křížkovského 10.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Olga Málková působí od července 2012 jako tisková mluvčí Nejvyššího kontrolního úřadu. Předtím pracovala pět let na pozici parlamentní zpravodajky v domácí redakci České televize. V letech 2004 až 2007 byla politickou reportérkou deníku Mladá Fronta DNES, předtím vyzkoušela i práci krajského redaktora v Brně a v Českých Budějovicích pro tentýž deník. Vystudovala žurnalistiku a historii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, v současnosti dokončuje studium politologie na Metropolitní univerzitě Praha.