22.01.2016, 11:46, Stáří: 8 r.

Pozvánka k přednášení na ČASP konferenci 2016

Neprezentuj před zrcadlem

Zrcadlo vám totiž nezatleská tak dobře jako na konferenci. Dáme vám první otázku: Zkusíte si, jaké to je přednášet? Zazářit na akademické půdě totiž může i někdo, kdo nemá tři tituly. Máte téma, které skutečně milujete a chcete se se svojí láskou pochlubit ostatním? Zapojte se do studentské sekce konference ČASP.

Otázka číslo dvě: Co si z té spousty vybrat? Těšíme se na vaše nápady. Každopádně počítejte s tím, že 11. 3. 2016 vystoupíte před publikum složené z účastníků, kteří vás budou milovat!

Přihlášku s abstraktem přednášky (ale i jakékoliv dotazy, vážně) posílejte na caspkonference2016@gmail.com. Do předmětu uveďte Programový tým.

Najdete nás na facebook.com/konferencelaska21
nebo na www.konferencecasp.cz.