15.02.2016, 10:53, Stáří: 8 r.

Ponuka práca zubného lekára (aj absoventa) - Bojnice (SK)

Autor: TK

Zamestnávateľ: MUDr. Ivan Hajaš, s.r.o., Hurbanovo námestie 28/43, 97201 Bojnice, SVK

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Samostatne pracujúci lekár - vstupné a preventívne prehliadky, výplňová terapia, záchovná a protetická stomatológia, endodoncia, dentoalveolárna chirurgia, implantológia.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Práca v príjemnom kolektíve, moderné vybavenie ambulancií (strojová endodoncia, CT a OPG prístroj, RVG na každom kresle, mikroskop a ďalšie prístrojové vybavenie), adekvátne finančné ohodnotenie vzájomnou dohodou, vynikajúce pracovné podmienky. Perspektíva odborného aj osobnostného rastu. Možnosť absolvovania rôznych zubárskych školení. Ubytovanie v nájomnom nadštandardom podkrovnom byte v priestoroch súkromnej kliniky za výhodnú cenu.

Bližšie informácie na emailovom kontakte: branislavhajas@gmail.com