26.05.2014, 14:53, Stáří: 10 r.

Partnerská spolupráce UP v Olomouci a sport centra Omega přináší výhody pro zaměstnance UP

Autor: -jh-

Vážení zaměstnanci UP,
Univerzita Palackého má uzavřenou smlouvu o partnerské spolupráci s centrem sportu a zdraví OMEGA.

Na základě této smlouvy získala UP pro své zaměstnance, kteří mají na UP uzavřený pracovní poměr, zvýhodněné roční členství v Omega centru sportu a zdraví. Toto centrum nabízí velké portfolio sportovišť, relaxačních a doplňkových služeb.

Omega centrum sportu a zdraví disponuje čtyřmi tenisovými kurty v pevné hale s unikátním povrchem, čtyři squashové kurty, čtyři dvorce na badminton, fitness zónu s nejmodernější posilovnou, sál na skupinová cvičení, možnost diagnostiky fyzického stavu. Odpočívat poté můžete v mokré zóně, kde najdete společnou saunu, saunu pro ženy, parní lázeň, whirlpool, bazén, odpočívárny a bar. Opálit se klienti mohou v soláriích, které sousedí s masérskými místnostmi. Po celkovém odpočinku je možné strávit čas s přáteli u dobré kávy a zanechat třeba děti v dětském koutku, kde se o ně postará personál centra. V létě se můžete těšit na devět antukových dvorců a letní restauraci se zdravou výživou. Více informací o centru najdete na www.omegasport.cz.

Zvýhodněné roční členství (sleva 1090 Kč)  pro zaměstnance UP je vázáno na předložení platné Standardní modré identifikační karty zaměstnance UP.

Členství v OmegaKlubu zahrnuje:

• bezplatný ručníkový servis při každé návštěvě,
  • bezplatný a neomezený vstup do mokré zóny,
  • slevy na veškeré sportovní aktivity,
  • slevy v kavárně centra,
  • možnost online a dlouhodobých rezervací,
  • pravidelné informace o novinkách centra prostřednictvím emailu.

Bližší informace a případné dotazy Vám zodpoví samostatný referent péče o zaměstnance Ing. Jana Hanychová, telefon: 585631051, e-mail: jana.hanychova@upol.cz.