31.05.2016, 10:14, Stáří: 8 r.

PALEA Hradec Králové hledá lékaře

Autor: AA

Nestátní zdravotnické zařízení PALEA , a. s. HRADEC KRÁLOVÉ vypisuje výběrové řízení na obsazení volného pracovního místa pro absolventy lékařských fakult se zaměřením na přípravu k získání specializované způsobilosti všeobecného praktického lékařství.

Nabízíme: nástup na akreditované pracoviště s vysokou úrovní péče od 1. 7. 2016 nebo po vzájemné dohodě, perspektivní zaměstnání v zavedené ordinaci v Hradci Králové, přátelský kolektiv, zaměstnanecké výhody.

Požadujeme: zájem o obor, závazek zažádat o zařazení do specializační přípravy v oboru všeobecné praktické lékařství .

Kontakt: nabídky s profesním životopisem prosím zasílejte elektronicky na adresu: info@palea.cz