02.09.2015, 16:31, Stáří: 9 r.

Orientation Days pro studenty prvních ročníků

Orientation Days jsou zážitkově-vzdělávací kurz, který Vám přiblíží každodenní studentský život na Univerzitě a vysvětlí mnohé nejasnosti – například jak funguje kreditový systém nebo komunikace se studijním oddělením.
Samotný kurz proběhne v prostorách Přírodovědecké fakulty 18. - 19. září 2015, ale program Vás zavede i do centra Olomouce, menzy, knihovny, na vaši katedru a závěrečnou party v klubu 15 minut. Lektoři pocházejí z řad starších spolužáků, předají Vám nejen obecné rady, ale i vlastní zkušenosti.

Více informací naleznete na stránkách orientationdays.eu nebo facebooku.

Cena programu je 300kč a přihlášky se uzavírají 4. září 2015.