27.09.2016, 11:01, Stáří: 8 r.

Nemocnice Třinec nabízí stipendium

Autor: AA

Nemocnice Třinec, p. o. nabízí možnost získání stipendia, která jsou poskytována studentům 5. a 6. ročníku studia lékařské fakulty. Výše stipendia činí 2500 Kč měsíčně, a to od doby zahájení studia v 5. ročníku, a 5000 Kč měsíčně, a to od zahájení studia v 6. ročníku.

Předmětem smlouvy je mj. ujednání o závazku studenta nastoupit po ukončení studia do pracovního poměru v Nemocnici Třinec, p. o. a setrvat v něm minimálně 3 roky od vzniku pracovního poměru.

Pro akademický rok 2016/2017 je stipendium vypsáno pro obory: ARO, ORL a rehabilitace.

Bližší informace včetně zaslání vzorové smlouvy poskytne náměstek pro léčebnou péči
MUDr. Štěpán Rucki, CSc.
Nemocnice Třinec p. o.