27.07.2016, 13:40, Stáří: 8 r.

Nemocnice s poliklinikou Karviná – Ráj, příspěvková organizace přijme lékaře absolventy

Autor: AA

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru lékaře absolventy pro tato pracoviště:

Interní oddělení, Chirurgické oddělení, Oční oddělení, Dětské oddělení, Gynekologicko-porodnické oddělení, LDN a RDG.

Nabízíme:

• Možnost získání stipendia. Stipendia jsou poskytována studentům 5. a 6. ročníků denního studia lékařské fakulty: 5. ročník 2 500,- Kč měsíčně (ode dne podpisu smlouvy), 6. ročník 5 000,- Kč měsíčně (ode dne podpisu smlouvy). Stipendia budou poskytnuta studentům, kteří podepíší  s nemocnicí Smlouvu o poskytnutí stipendia a o uzavření budoucí pracovní smlouvy - závazek studenta nastoupit po ukončení studia do pracovního poměru v naší nemocnici. V případě zájmu kontaktujte paní Bc. Bogdanu Fabiszovou, vzdělávacího referenta, tel. 596 383 296, email: fabiszova@nspka.cz.
  • zázemí stabilní organizace
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost profesního i osobního růstu
  • 5 týdnů dovolené a další 1 týden dodatkové dovolené pro pracoviště RDG
  • příspěvky z FKSP
  • ubytování na pracovišti Orlová i Karviná nebo možnost zvýhodněného pronájmu bytu

Pro bližší informace kontaktujte náměstka pro léčebnou péči MUDr. Radka Sušila, tel. 596 383 686, e-mail: susil@nspka.cz.

V  případě  zájmu  zasílejte žádost o zaměstnání  na uvedenou adresu:
Oddělení lidských zdrojů
Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj