29.04.2016, 08:10, Stáří: 8 r.

Nemocnice Havlíčkův Brod hledá lékaře

Autor: AA

Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvkové organizace, hledá lékaře pro svá oddělení:

• INTERNÍ
  • PLICNÍ
  • NEUROLOGICKÉ
  • UROLOGICKÉ
  • RDG

Nabízíme:

• Práci v akreditované nemocnici vybavené moderními technickými přístroji.
  • platové podmínky: Jsme příspěvková organizace, odměňujeme dle státní tabulky pro rok 2016 (nemocnice dotovaná státem). Další příplatky a motivující osobní ohodnocení dle vašich schopností a pracovního nasazení.
  • Další profesní rozvoj s plnou finanční podporou v odborném týmu profesionálních lékařů a zázemí stabilní nemocnice podporovanou krajem Vysočina s dlouhou tradicí v regionu.
  • Zaměstnanecké benefity, dotované obědy za 19 Kč/den, 5 týdnů dovolené + dodatková dovolená ( např. RDG),
  • Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU, studentům v posledním ročníku STIPENDIA.
  • V případě vašeho zájmu vám můžeme nabídnout byt nebo pomoc při hledání bydlení.

Vhodné nejen pro absolventy, atestace vítána, ale není podmínkou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, laskavě nás co nejdříve kontaktujte. Těším se na naši spolupráci.

Kontakt: Bc. Jana Egartová, vedoucí personálního oddělení NHB, tel. +420 569 472 122, 604 296 575, e-mail: jana.egartova@onhb.cz,web: www.onhb.cz.