26.01.2011, 07:39, Stáří: 13 r.

Návrhy kandidátů do Akademického senátu FF UP

Autor: -asff-

Akademický senát FF UP vyzývá akademickou obec Filozofické fakulty k podání návrhů na kandidáty na členství v AS FF UP na funkční období 2011–2014

Každý člen nebo skupina členů akademické obce fakulty je oprávněn navrhovat kandidáty.

Návrh musí obsahovat:

1. jméno a příjmení kandidáta,
  2. název pracoviště (katedry) kandidáta, u studentů studijní blok a studijní obor,
  3. další údaj, je-li to třeba k určení kandidáta
  4. datum a podpis navrhovatele, případně navrhovatelů.

Počet členů AS FF UP:

• 14 členů z řad akademických pracovníků
  • 7 členů z řad studentů

Návrhy na kandidáty jsou zpracovány písemně a adresovány předsedovi volební komise PhDr. Liboru Prágrovi. Písemné návrhy kandidátů je nutno doručit nejpozději do 4. 2. 2011 včetně, a to buď přímo na podatelnu FF UP, popř. do schránky podatelny FF UP na Křížkovského 10, nebo zaslat poštou na adresu PhDr. Libor Práger, FF UP KAA, Křížkovského 10, Olomouc, 77180, přičemž rozhodující pro přijetí návrhu zaslaného poštou je datum uvedené na poštovním razítku.

PhDr. Libor Práger, předseda Volební komise AS FF UP