31.05.2016, 13:05, Stáří: 8 r.

Nabídka zaměstnání: strojník

Autor: ks

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

STROJNÍK

v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (40 hodin týdně).

Vaším úkolem bude:

• obsluha kotlů v nízkotlakých kotelnách s automatizovanými regulačními prvky,
  • zajišťování provozu strojních zařízení v plaveckém zařízení,
  • zajišťování provozu, údržby a oprav technologických zařízení,
  • dohled nad technologiemi úpravy bazénové vody, kontrola údržby a opravy čerpadel, dmychadel, filtrů apod.

Požadavky:

• preferujeme vzdělání a praxi v oboru zámečník, vodoinstalatér, topenář nebo elektrikář,
  • časová flexibilita – práce ve dvousměnném provozu, pracovní pohotovost,
  • manuální zručnost, ochota, samostatnost a morální bezúhonnost.

Místo výkonu práce:

• Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, Třída Míru 117, Olomouc – Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).

Nabízíme:

• zajímavé finanční ohodnocení + příplatky za směnný provoz a pracovní pohotovost,
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Předpokládaný nástup: od 1. 9. 2016 nebo dle dohody.

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete na personální oddělení FTK UP, Třída Míru 117, 771 11 Olomouc, e-mail: Ladislava.Meluchova@upol.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Ladislava Meluchová, personální oddělení. FTK UP, tel: 585 636 032, e-mail: Ladislava.Meluchova@upol.cz.