30.08.2016, 15:00, Stáří: 8 r.

Nabídka pracovního místa – zdravotní laborant

Autor: ks

Ústav molekulární a translační medicíny hledá pracovníka  na pozici zdravotní laborant (jednosměnný provoz, plný pracovní poměr) v molekulárně-genetické laboratoři s perspektivou dalšího vzdělávání.

Požadujeme vzdělání SZŠ (Zdravotní laborant) nebo VŠ (Odborný pracovník v laboratorních metodách). Podmínkou je osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu a specializace v oboru genetika. Výhodou jsou praktické zkušenosti v oboru.

Další požadavky: AJ, práce s PC, spolehlivost, flexibilita.

Nástup 1. 10. 2016.

Strukturované CV a motivační dopis zasílejte na martina.smitalova@upol.cz do 15. 09. 2016.