10.06.2016, 05:00, Stáří: 8 r.

Nabídka pracovního místa: VŠ magisterské (lékař/nelékař)

Autor: ks

Nabídka pracovního místa: VŠ magisterské (lékař/nelékař)

Pracoviště: ÚMTM, Lékařská fakulta UP, Hněvotínská 5, Olomouc (www.imtm.cz)

Nabízíme volné pracovní místo (jednosměnný provoz, plný pracovní poměr) na pozici vědecko-výzkumný pracovník v molekulárně-genetické laboratoři. Náplní bude odborná analytická práce v molekulárně genetické laboratoři v akreditovaném režimu, zpracování vzorků pro molekulárně genetické vyšetření, práce s přístroji a software, interpretace výsledků, komunikace s lékaři, práce na vědeckých projektech

Požadujeme: vzdělání VŠ (medicína, přírodní vědy) a praxi v oboru.

Výhodou je osvědčení o získání odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu a specializace v oboru. Výhodou je PhD titul. Výhodou je zkušenost se systémem ISO 15 189.

Další požadavky: AJ, práce s PC, spolehlivost, flexibilita, týmový duch

Nástup: možný ihned

Strukturované CV a motivační dopis zasílejte na email: martina.smitalova@upol.cz do 17.6.2016.