27.09.2016, 06:00, Stáří: 8 r.

Nabídka pracovního místa: odborný asistent/odborná asistentka v oboru dějiny 19. století (s případnými přesahy do 20. století)

Autor: ks

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa vysokoškolského pedagoga na Katedře historie s nástupem od 1. února 2017.

úvazek: 1,0; počet volných míst: 1

Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru historie; úspěšně ukončené Ph.D. v oboru historie (popř. brzké ukončení Ph.D. studia); publikační činnost; pedagogické působení na VŠ; schopnost vyučovat v anglickém jazyce; představa o vlastním odborném růstu, grantových projektech, stážích, publikacích; morální bezúhonnost.

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe, vědecké a publikační činnosti přijímá Personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, Olomouc, 771 80 nebo zasílejte na email: personalni.ff@upol.cz, a to nejpozději do 27. října 2016.