05.05.2016, 14:22, Stáří: 8 r.

Nabídka pracovní pozice: recepční - pokladní

Autor: DA

Děkan Fakulty tělesné kultury vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice  RECEPČNÍ - POKLADNÍ  v rozsahu úvazku 1,0 fondu pracovní doby (40 hodin týdně).

Vaším úkolem bude:

• obsluha vstupenkového pokladního systému sportovního centra,
  • aktivní komunikace se zákazníky související s provozem centra,
  • vydávání a dobíjení čipových karet, vydávání abonentních karet, ukládání cenných předmětů do trezoru,
  • kontrola oprávněnosti vstupu držitelů karet a nájemců,
  • práce s finanční hotovostí, vyúčtování doplatků za vstupné, uzávěrkové operace v pokladně, předání tržeb.

Požadavky:

• příjemné vystupování, ochota a zodpovědný přístup k plnění pracovních povinností,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • časová flexibilita – práce ve směnném provozu, soboty, neděle.

Místo výkonu práce:

Univerzita Palackého v Olomouci, fakulta tělesné kultury, Aplikační centrum BALUO, třída Míru 117, Olomouc – Neředín (konečná zastávka tram 2 a 7).

Nabízíme:

• příplatky za směnný provoz,
  • příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.

Předpokládaný nástup:  od 1. 8. 2016 nebo dle dohody.

Strukturovaný životopis s přehledem dosavadní praxe a kopii dokladu o dosaženém vzdělání zašlete na personální oddělení FTK UP, třída Míru 117, 771 11 Olomouc, e-mail: Ladislava.Meluchova@upol.cz.

Kontaktní osoba: Mgr. Ladislava Meluchová, personální oddělení. FTK UP, tel: 585 636 032, e-mail: Ladislava.Meluchova@upol.cz.