29.01.2015, 09:31, Stáří: 9 r.

Nabídka pracovní pozice: programátor, tvůrce webových stránek

Autor: -da-

Ústav molekulární a translační medicíny (ÚMTM) v současné době hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici „programátor, tvůrce webových stránek“ počínaje 1. březnem 2015.

Náplň práce pozice: „programátor, tvůrce webových stránek“ je zodpovědný za tvorbu a správu webových stránek Ústavu molekulární a translační medicíny, www.imtm.cz, za vývoj a implementaci webových aplikací dle požadavků uživatelů.

Požadavky:

• SŠ/VŠ ideálně technického nebo IT směru (není podmínkou)
  • výhodou znalost: Drupal, Java (Java Spring Framework), GIT
  • samostatnost, kreativnost a analytické myšlení
  • dobrá znalost angličtiny

Uchazeči absolvují osobní pohovor a test.

www.imtm.cz

Kontakt: ÚMTM LF UP v Olomouci, Mgr. Pavlasová, e-mail: andrea.pavlasova@upol.cz, tel. +420 585 632 083.