08.08.2011, 08:40, Stáří: 13 r.

Nabídka nových dovednostních kurzů

Autor: Ivana Grenová, -da-

Katedra politologie a evropských studií FF UP nabízí všem zájemcům z řad studentů UP v zimním semestru 2011 možnost studia nových, inovativních dovednostních kurzů, jež jsou zaměřeny na zvyšování zaměstnavatelnosti studentů.

Seznam kurzů:

• Projektový management
  • Prezentační dovednosti
  • Vytváření a fungování pracovních týmů
  • Tvůrčí psaní

Zájemci o tyto kurzy se mohou přihlásit v řádném termínu předzápisu v informačním systému STAG do 23. 9. 2011. Případné detailní informace o možnostech jejich studia poskytne paní Ivana Grenová, katedra politologie a evropských studií, FF UP, Křižkovského 12, Olomouc, 771 80, tel: 585633302, e-mail: Ivana.grenova@upol.cz. Počet míst v kurzech je omezen kapacitou učeben.