16.09.2010, 13:57, Stáří: 14 r.

Nabídka kurzů zájmového vzdělávání: Pampaedie

Autor: -red-

Univerzita Palackého za finanční spoluúčasti Olo mouckého kraje realizuje již osmou etapu kurzů zájmového vzdělávání pro dospělé. Projekt nese název „Pampaedie – škola zájmového vzdělávání“ a je odborně zastřešen Katedrou sociologie a andragogiky FF UP. Jde v rámci ČR o zcela ojedinělý projekt realizovaný při VŠ. Projekt běží při UP již pátým rokem. V současné době je zkompletovaná nabídka kurzů na podzim 2010, kdy proběhne dalších 20 kurzů. Pro nadcházející etapu je opět připravena řada nových kurzů pro širokou veřejnost (např. kurzy zaměřené do oblasti botaniky, kosmonautiky a astronomie, fyziky ve zdravotnictví, gastronomie atd.), zařazeny jsou opět i kurzy z oblasti pohybových a kreativních aktivit, grafologie, digitální fotografie aj. Ve spolupráci s Botanickou za hradou PřF je připraven kurz s názvem „Bílé místo na mapě Olomouce – Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UP v Olomouci“, zařazeno je také další pokračování kurzu „Krajina Hané a její paměť. Informace o všech kurzech včetně přihlášky jsou k dispozici na www.pampaedie.cz.